Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej, Byty 3+kk, Poděbrady

nám. T.G.Masaryka, Poděbrady, Poděbrady III

3+kk, Osobní, konstrukce: Cihlová, 141 m2, 2. patro, Balkon, Sklep, Garáž, stav: Velmi dobrý, lokalita: Centrum obce

9 035 000Kč

Kontaktujte nás
+ 11 fotky Zobrazit více

Fantova Vila Kouřimka-srdeční záležitost pro každého, kdo jí jednou navštíví a prohlédne si jí. Architekt Josef Fanta navrhl secesní vilu Kouřimku v roce 1910, jako penzion se 14 pokoji.

Dnes zdobí začátek Poděbradské promenády, parku stejně důstojně a elegantně, jako na počátku 19 století. Plot i branka jsou důkazem secesní kovářské šikovnosti. Vila je inspirována severským stylem, je vystavěná z opuky, pískovce, kombinovaně s červenými cihlami.

V současné době se ve vile nachází 5 bytových jednotek po rekonstrukci s respektem k původní eleganci, půda s projektem na ateliér a rozlehlý suterén. Vila je chráněna jako kulturní památka České republiky a podmaní si Vás kouzlem zachovalých architektonických prvků - masivní dřevěné vstupní dveře, nádherná původní dlažba, kované zábradlí, velká okna ve společných prostorách, arkýře a balkóny.

Do bytů vstoupíte nádhernými dřevěnými dveřmi, v každém z nich jsou repasované dřevěné parkety, na zdech štuková omítka a další zachované architektonické detaily. Romantická zahrada přímo láká k posezení s výhledem do parku. V zahradě je stranou dvojgaráž určená k rekonstrukci s technickým zázemím (je zde návrh na vybudování kavárny), vše dokonale sladěné s domem a vybudované ve stejném stylu.

Byt v posledním patře (3NP) s dispozicí 3+kk je pomyslnou korunou domu, oddělený klidnou a velkou halou od společných prostor. Z ní vstoupíte do velkorysého obývacího pokoje, kde dominují velká dvojitá dřevěná okna s nádherným výhledem do parku a na koruny stromů. Dále je kuchyně se všemi spotřebiči, ze které je vstup na balkon, který je perlou bytu. Z romantického balkonu získáte rozhled nad zahradou, parkem i vším děním kolem. K bytu náleží rekonstruovaná koupelna s keramickou dlažbou, vanou a oddělené WC. Ložnice je orientovaná s výhledem na kolonádu a je příjemně velká se zachovanými ozdobnými dřevěnými okny.

Rád se sem vracím a těším se na každou prohlídku tohoto jedinečného místa. Všechny informace a atmosféra se nedá popsat slovy v krátkém inzerátu, proto mě neváhejte kontaktovat, ukážu Vám vilu i okolí.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

Základní info

Umístění :
Centrum obce
Typ objektu :
Rohový
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
nám. T.G.Masaryka, Poděbrady, Poděbrady III

Plochy

Plocha sklepa:
119m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
2. patro
Počet NP:
4
Počet PP:
1
Typ objektu:
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Balkon, Sklep, Garáž, Zařízeno částečně nábytkem

Dopravní dostupnost

MHD, Silnice, Dálnice, Vlak, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Telefon, Internet

Přístupová cesta:

Betonová, Dlážděná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

400V, 230V
Evidenční číslo Kouřimka | 3kk
Typ Rohový
Adresa nám. T.G.Masaryka, Poděbrady, Poděbrady III
Cena 9 035 000Kč

Máte otázku?

Osobní údaje