Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rezidence Slezská

KRÁLOVSKÉ VINOHRADY, PROSLUNĚNÉ BYTY S VÝHLEDEM DO ZELENĚ.

Více o projektu

Dovolujeme si Vám nabídnout nádherné prosluněné byty v centru Vinohrad, prestižní rezidenční čtvrti.

Rezidence Slezská  je jedinečnou ukázkou nejvyšší úrovně stavitelství počátku 20. století. Měšťanský nájemní dům  se svým architektonickým stylem řadí do pozdního období historizujících slohů.

Uliční průčelí je složitě členěno balkony, arkýři, arkádou a centrálním štítem. Precizní propracovanost fasády koresponduje s vysokou úrovní řešení vnitřních bytových i společných prostor, na které tehdejší bytová kultura kladla velké nároky. Tato lokalita je známá pro svou jedinečnou atmosféru, která nabízí mnoho sportovního a kulturního vyžití, řadu restaurací a nákupních příležitostí.    

Rezidence Slezská se nachází ve Slezské ulici  v klidné části Vinohrad, kousek od obchodního centra Flora s překrásnými výhledy na Prahu. Nedaleká Vinohradská třída a její značkové obchody, známé restaurace, trendy bary, místní obchody, farmářské trhy, to vše je pulzující energií pražských Vinohrad.

Den zde můžete strávit příjemnými procházkami mezi historickými domy, večer posedět v některé ze stylových kaváren nebo restaurací a ráno si skočíte pro čerstvé pečivo a zeleninu na farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Divadlo na Vinohradech svým repertoárem jistě nezklame ani náročné milovníky kultury a až budete přemýšlet o budoucnosti svých dětí, nemusíte se bát, že by museli za vzděláním dojíždět přes celou Prahu. Kvalitních vzdělávacích institucí je přímo na Vinohradech několik: Arcibiskupské gymnázium, Výtvarná škola Václava Hollara nebo třeba Gymnázium Sázavská.

Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí – jsou tu školky, základní školy, pošta, obchody i poliklinika.

Pokud se přeci jen budete chtít vydat za hranice Vinohrad, budete to mít  na metro  pouze 2 minuty.